İzmir Lg Servisi
✅ LG Lg Teknik Servis
🔧 Servis BORNOVA LG SERVİSİ
📞 Telefon 0850 302 3434
🗺️ Adres Lg Cd, No:24/B İzmir
📌 Ürün Kombi, Klima, Beyaz, Televizyon
🛠️ Hizmet Lg, Servis, Montaj, Tamir
🕤 Çalışma Saateleri 09:00-21:00
📅 Web https://lg.servisleri.web.tr

İzmir Lg Servisi


Lg Kombi Lg Klima Lg Buzdolabı Lg Çamaşır Makinesi Lg Bulaşık Makinesi Lg Kurutma Makinesi Lg Beyaz Eşya Lg Teknik Servis

BORNOVA LG SERVİSİ 2004 yılından beri;
Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan BORNOVA LG SERVİSİ, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan BORNOVA LG SERVİSİ, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

BORNOVA LG SERVİSİ danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

BORNOVA LG SERVİSİ ile Kalıcı Kalite

BORNOVA LG SERVİSİ olarak hizmet verdiğimiz semtler

Tüm semtlere Lg Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Lg Servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren BORNOVA LG SERVİSİ, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren BORNOVA LG SERVİSİ; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. BORNOVA LG SERVİSİ ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.


İzmir Lg Servisi

HEMEN ARAYIN